PENDRIVE

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego Pendrive: Kingston, Sandisk, PNY, Lexar, Transcend, GoodRam, Patriot, OCZ, PQI, Toshiba i innych

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Twój pendrive nie działa?

Twój Pendrive nie zgłasza się w komputerze? Pendrive po podłączeniu nie wyświetla plików? Po podłączeniu pendrive zgłasza się bez pojemności? System chce formatować lub naprawiać Pendrive po podłączeniu do USB? Miga dioda ale pendrive nie zgłasza się w komputerze? A może masz inny problem i potrzebujesz odzyskać dane z uszkodzonego pendrive?

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego pendrive

Oferujemy odzyskiwanie danych z pendrive wszystkich producentów, w tym: Kingston, Toshiba, Samsung, Transcend, Sony, Lacie, Maxtor, CnMemory, ADATA, Dane-Elec, Silicon Power, SmartBuy, Strontium, Trexdata, Twinmos, Verbatim, WHD, Wintec, DelkinDevices, Emtec, Fuji, GoodRam, Hama, Hoodman, Integral, Intel, Intenso, Kingmax, Kingston, Lexar, Mirex, Moba, MyMemory, OCZ, Olympus, OV, Panasonic, Pentagram, Pixmania, PNY Technologies, PQI, Pretec, Qumo, Remax, Samsung, SanDisk,

Z jak uszkodzonych pendrive można odzyskać dane?

Dane można odzyskać prawie w każdym przypadku do póki pamięć flash nie jest uszkodzona lub nie zawiera nadmiernej ilości błędów.

W jakich przypadkach danych nie udaje się odzyskać?

Jeśli pamięć flash jest uszkodzona lub zdegradowana w bardzo dużym stopniu mogą być problemy z odzyskaniem danych z tak uszkodzonego pendrive. Więcej uwagi wymagają również pamięci USB w technologii monolitycznej.

Jaki pendrive jest mało awaryjny?

Awaryjność pendrive zależy od jakości użytych materiałów, ale nie są to wieczne urządzenia. Markowe pendrive mniej się psują niż Chińskie reklamówki lub pendrive no name.

Jak szybko moje dane zostaną odzyskane?

Mimo iż pendrive to tanie i małe urządzenie to sposób przetwarzania danych jest już bardzo skomplikowany. Proste przypadki zajmują przeważnie od 1 do 5 dni, trudne wymagają czasem nawet kilku tygodni pracy aby dane zostały odzyskane.

Jak dostarczyć pendrive do odzyskiwania?

Pendrive najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu. Wysyłanie nośnika w kopercie nawet bąbelkowej nie jest dobrym pomysłem.

Czy odzyskują Państwo dane tylko na terenie Warszawy?

Nasze biuro mieści się w Warszawie ale przyjmujemy zlecenia z wielu miast Polski jak: Kraków, Poznań, Katowice Gdańsk, Tychy, Sopot, Gdynia, Białystok, Bielsko-Biała, Garwolin, Lublin, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Łomża, Pułtusk oraz wielu mniszych jak: Pruszków, Piastów, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin, Ząbki, Piaseczno, Otwock, Ożarów, Grójec, Tarczyn, Mińsk Mazowiecki czy innego miejsca w całej Polsce.

Uszkodzenia pendrive / dysków USB

Pendrive uszkodzony mechanicznie

Wiele pendrive -ów trafia w nasze ręce połamanych. Jeśli pamięć flash nie została uszkodzona istnieje bardzo duża szansa na odzyskanie danych z tak uszkodzonego pendrive. Często kończy się to niewielką ceną, pod warunkiem, że nośnik nie zostanie dodatkowo uszkodzony przez osoby bez odpowiedniej wiedzy.

Pendrive uszkodzony elektrycznie

Pendrive to nic innego jak kilka układów elektronicznych połączonych w jedno urządzenie do przechowywania danych. Jak kazda elektronika, również pendrive jest podatny na uszkodzenia elektroniczne. Z pewnością sposób używania – ciągłe wkładanie i wyjmowanie z portu USB nie sprzyja trwałości tych nośników. Odzyskiwanie danych z pendrive uszkodzonego elektrycznie ma dość wysoką skuteczność.

CHIP OFF - Odzyskiwanie danych z pendrive

Jeśli w prosty sposób nie da się odzyskać danych z pendrive, bo np uszkodzony jest firmware, spalony kontroler, pamięć flash uległa częściowej degradacji istnieje metoda odzyskiwania danych bezpośrednio z wewnętrznej pamięci FLASH. Taką pamięć lub pamięci wylutowuje się z płytki i sczytuje jej zawartość do komputera. Po odtworzeniu algorytmu używanego przez kontroler udaje się odzyskać dane. Jest to bardzo czasochłonna metoda ale rozwiązuje wiele problemów naszych klientów.

Lokalizacja

Odwiedź nas lub wyślij nam swój nośnik na bezpłatną wycenę.

Megaserwis S.C.

02-201 Warszawa, Ul. Opaczewska 43/8

tel: 609123321

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2444.8280185917565!2d20.96060342283824!3d52.21017276603138!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471ecca85746ce63%3A0xf826ff243b5fc8c2!2sOpaczewska+43%2C+02-201+Warszawa!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1521546937644" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>