Karty pamięci

Odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty pamięci, odzyskiwanie zdjęć z kart SD, micro SD, CF po formatowaniu lub usunięciu plików.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Twoja karta pamięci nie działa?

Masz problem z kartą pamięci? Karta nie zgłasza się w laptopie, system nie widzi pojemności karty, komputer nie może załadować karty pamięci, nie można odczytać ani przegrać zdjęć z karty SD, micro SD, CF, z karty z telefonu lub smartfona? Twoje zdjęcia zginęły w wyniku skasowania lub formatowania? – Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty pamięci

Oferujemy odzyskiwanie danych z kart pamięci wszystkich producentów, w tym: Kingston, Toshiba, Samsung, Transcend, Sony, Lacie, Maxtor, CnMemory, ADATA, Dane-Elec, Silicon Power, SmartBuy, Strontium, Trexdata, Twinmos, Verbatim, WHD, Wintec, DelkinDevices, Emtec, Fuji, GoodRam, Hama, Hoodman, Integral, Intel, Intenso, Kingmax, Kingston, Lexar, Mirex, Moba, MyMemory, OCZ, Olympus, OV, Panasonic, Pentagram, Pixmania, PNY Technologies, PQI, Pretec, Qumo, Remax, Samsung, SanDisk, Odzyskujemy dane z kart SD, kart micro SD, kart Compact Flash, Memory Stick i innych zarówno w technologii monolitycznej jak i tradycyjnej.

Czy i jak można odzyskać dane z uszkodzonej karty pamięci?

Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia oraz budowy samej karty pamięci. Technologia flash niesie za sobą szereg wyzwań w procesie odzyskiwania danych. Na obecną chwilę skuteczność odzyskiwania danych z uszkodzonych kart pamięci wynosi około 86%. Większość nie odzyskanych kart miała uszkodzone kości pamięci co uniemożliwia jakiekolwiek działania.

W jakich przypadkach danych nie udaje się odzyskać?

Główną przyczyną niepowodzenia przy odzyskiwaniu danych z kart pamięci jest uszkodzenie wewnętrznej pamięci. Jeśli duża ilość komórek jest uszkodzona lub wyczytuje się z błędami danych może nie udać się odzyskać.

Jakie karty pamięci najlepiej kupić?

Z naszych doświadczeń wynika że mniejszą awaryjność mają karty pamięci markowe jak Transcend, Kingston czy Sandisk. Niemniej jednak nie jesteśmy w stanie jednoznacznie polecić jakiegoś producenta. Najważniejsze to często robić kopie z kart pamięci ponieważ to jedyne rozwiązanie pozwalające się zabezpieczyć na wypadek awarii.

Jak szybko moje dane zostaną odzyskane?

Średni czas odzyskiwania danych to około 5 dni. Niektóre zlecenia trwają jednak nawet po kilka tygodni czy miesięcy. Pracujemy do uzyskania efektu. Posiadamy kilka stanowisk i każdym zleceniem zajmujemy się na bieżąco.

Jak dostarczyć kartę pamięci do odzyskiwania?

Kartę najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu. Wysyłanie karty pamięci w kopercie nawet bąbelkowej nie jest dobrym pomysłem.

Czy odzyskują Państwo dane tylko z Warszawy?

Nasze biuro mieści się w Warszawie ale kartę mogą państwo do nas wysłać z Krakowa, Poznania, Katowic czy z takich miast jak: Gdańsk, Tychy, Sopot, Gdynia, Białystok, Bielsko-Biała, Garwolin, Lublin, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Łomża, Pułtusk czy innego miejsca w całej Polsce. Nie ma potrzeby tworzenia wirtualnych biur i podnoszenia kosztów usług.

Uszkodzenia kart pamięci

Karta pamięci uszkodzona mechanicznie

Uszkodzenie mechaniczne karty pamięci to poważny problem jeśli mówimy o odzyskiwaniu danych. Niemniej jednak do póki pamięć flash nie zostanie uszkodzona istnieje możliwość odzyskania danych metodą CHIP-OFF.

Karty pamięci uszkodzone elektrycznie

Uszkodzenia elektroniki karty pamięci to dość powszechny problem. Szczególnie często dochodzi do awarii kontrolerów oraz kości pamięci. W większości tego typu przypadków pozostaje nam jedynie odzyskiwanie danych metodą CHIP-OFF.

Odzyskiwanie danych metodą CHIP-OFF

Jeśli w prosty sposób nie da się odzyskać danych z karty pamięci, ponieważ np uszkodzony jest firmware karty pamięci, spalony kontroler, pamięć flash uległa częściowej degradacji istnieje metoda odzyskiwania danych bezpośrednio z wewnętrznej pamięci FLASH. Taką pamięć lub pamięci wylutowuje się z płytki i sczytuje jej zawartość do komputera. Po odtworzeniu algorytmu używanego przez kontroler udaje się odzyskać dane. Jest to bardzo czasochłonna metoda ale rozwiązuje wiele problemów naszych klientów.

Lokalizacja

Odwiedź nas lub wyślij nam swój nośnik na bezpłatną wycenę.

Megaserwis S.C.

02-201 Warszawa, Ul. Opaczewska 43/8

tel: 609123321

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2444.8280185917565!2d20.96060342283824!3d52.21017276603138!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471ecca85746ce63%3A0xf826ff243b5fc8c2!2sOpaczewska+43%2C+02-201+Warszawa!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1521546937644" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>