DYSKI SSD

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku ssd Western Digital, Samsung, Seagate, Toshiba, Kingston, Sandisk, Lite-ON, A-Data, OCZ, Micron, Plextor, Sandisk, Crucial, PNY, AMD Radeon, Crosair, Patriot, Silicon Power, Plextor, Intel i innych.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Dysk SSD nie działa?

 

Dysk SSD to inna konstrukcja niż standardowe nośniki. Ich awarie są niespodziewane. Właściwie jednego dnia działają a drugiego już nie. Jeśli masz uszkodzony dysk SSD, dysk SSD nie zgłasza się w BIOS, lub nie można z niego skopiować danych – Zapraszamy na bezpłatną wycenę odzyskiwania danych.

Odzyskiwnaie danych z dysku SSD

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD wymaga specjalnego oprogramowania będącego w naszym posiadaniu oraz praktyki w postępowaniu i rozpoznawaniu poszczególnych uszkodzeń.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD

Pytania i odpowiedzi oraz opis usług w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków SSD Western Digital, Samsung, Seagate, Toshiba, Kingston, Sandisk, Lite-ON, A-Data, OCZ, Micron, Plextor, Sandisk, Crucial, PNY, AMD Radeon, Crosair, Patriot, Silicon Power, Plextor, Intel

Czy z dysku SSD można odzyskać dane?

Obecnie z dużej części dysków SSD dane można odzyskać. Na obecną chwilę problem stanowią uszkodzone dyski PCIE NVME oraz dyski SSD oparte o kontrolery SANDFORCE. Niemniej jednak odzyskiwanie danych z dysków SSD udaje się zakończyć w dużej części zleceń.

Naprawa dysku SSD- czy to możliwe?

Otrzymujemy wiele zapytań: Ile kosztuje naprawa dysku SSD?, Jaka jest cena naprawy dysku SSD? i temu podobnych. Naprawa uszkodzonego dysku SSD niestety nie jest możliwa. Możemy zaoferować jednie odzyskiwanie danych.

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku SSD?

Dyski SSD to połączenie elektronicznych układów z oprogramowaniem. Do odzyskiwania danych z dysków SSD a przede wszystkim uszkodzonych dysków SSD wykorzystuje się specjalne oprogramowanie, które jest bardzo kosztowne. Pomijając już opłacalność zakupu tego typu rozwiązań do jednego zlecenia to wymagane jest również duże doświadczenie w procedurach postępowania.

Jaki dysk kupić aby nie utracić danych w przyszłości?

Zalecamy zakup co najmniej dwóch. Jeśli nie będą Państwo robić kopii zapasowych czyli trzymać danych minimum w dwóch miejscach prędzej czy później skorzystają Państwo z naszych usług. Kopię zapasową z dysków SSD należy wykonywać bardzo często. Są to dyski, które nie dają praktycznie żadnych objawów i przestają działać z dnia na dzień.

Jak szybko moje dane zostaną odzyskane?

Jeśli dysk SSD ma typową dla danej serii usterkę, dane odzyskamy dość szybko. Niemniej jednak jeśli są to nietypowe rozwiazania lub uszkodzenia dysku na innym poziomie, odzyskiwanie danych może potrwać znacznie dłużej. Ile- To już zależny od sytuacji oraz klienta. Z naszej strony nie ma ograniczeń ponieważ pracujemy na efekt i wracamy do zleceń jak tylko pojawią się nowe rozwiązania odnośnie odzyskiwania danych z dysków SSD.

Jak dostarczyć dysk do odzyskiwania?

Dysk najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu. Wysyłanie dysku w kopercie nawet bąbelkowej nie jest dobrym pomysłem.

Czy odzyskują Państwo dane tylko z Warszawy?

Nasze biuro mieści się w Warszawie ale dysk mogą państwo do nas wysłać z Krakowa, Poznania, Katowic czy z takich miast jak: Gdańsk, Tychy, Sopot, Gdynia, Białystok, Bielsko-Biała, Garwolin, Lublin, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Łomża, Pułtusk czy innego miejsca w całej Polsce.

Uszkodzenia dysków

Dysk uszkodzony elektrycznie

Dyski SSD jak każde urządzenia elektroniczne są podatne na awarie. Do częstych przyczyn uszkodzeń należą awarie zasilaczy w komputerach stacjonarnych, błędnego podpicia zasilania szczególnie w dyskach USB lub typowe awarie układów elektronicznych. Odzyskiwanie danych z dysków SSD w których są uszkodzenia elektroniczne ma dość wysoką skuteczność. Problematyczne stają się sytuacje w których uszkodzeniu ulegają kości pamięci.

Dysk SSD uszkodzony mechanicznie

Dyski SSD właściwie nie mają uszkodzeń mechanicznych poza sytuacjami występującymi typowo z winy użytkownika. Zdarzają się też uszkodzenia podczas transportu kurierem lub pocztą ponieważ przesyłka jest zapakowana w samą kopertę.

Dysk SSD z uszkodzonym firmware

Każdy dysk ma wewnętrzne oprogramowanie sterujące jego pracą nazywane firmware.  Dyski SSD właściwie opierają swoje działanie na tym wewnętrznym oprogramowaniu. Uszkodzenia firmware dysku często powodują duże kłopoty z dostępem do danych lub wręcz brak możliwości jakiejkolwiek obsługi. Uszkodzenia firmware w dyskach SSD są prawdziwą zmorą dla użytkowników oraz ogromnym wyzwaniem dla techników zajmujących się odzyskiwaniem danych.

Dysk SSD degradacja pamięci flash

Pamięć flash to nośnik danych. Z upływem czasu w trakcie zapisów i odczytów zużywa się jej wewnętrzna struktura. Powoduje to zawieszanie się dysku lub jego blokadę.

Lokalizacja

Odwiedź nas lub wyślij nam swój nośnik na bezpłatną wycenę.

Megaserwis S.C.

02-201 Warszawa, Ul. Opaczewska 43/8

tel: 609123321

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2444.8280185917565!2d20.96060342283824!3d52.21017276603138!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471ecca85746ce63%3A0xf826ff243b5fc8c2!2sOpaczewska+43%2C+02-201+Warszawa!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1521546937644" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>