Smartfon, Telefon, Tablet

Odzyskiwanie danych z telefonu, smartfona, tabletu. Odzyskiwanie skasowanych SMS, skasowanych kontaktów oraz zdjęć …..

Zapraszamy na wycenę do naszej firmy.

Skasowane SMS-y, usunięte kontakty lub zdjęcia

To wszystko można odzyskać. Wszystko zależy oczywiście od sytuacji oraz od tego jak intensywnie smartfon telefon lub tablet był używany, ale w nowszych smartfonach udaje się odzyskiwać dane, np. SMS-y nawet sprzed kilu lat. Nie jest to regułą, ale technologia wciąż idzie do przodu i obecnie można odzyskać znacznie więcej niż kilka lat wstecz.

Odzyskiwanie danych ze smartfona, telefonu, tabletu

Pytania i odpowiedzi oraz opis usług w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych Western-Digital, Hitachi, Seagate, Samsung, Toshiba, Maxtor

Odzyskiwanie danych ze sprawnego urzadzenia

Nasza oferta to odzyskiwanie skasowanych SMS, MMS, ZDJĘĆ, KONTAKTÓW w sposób nieinwazyjny. Obecnie nasze usługi skierowane są do użytkowników smartfonów i tabletów opartych o android. Trwają prace nad odzyskiwaniem danych z IPHONE firmy APPLE.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych urządzeń

Jeśli smartfon lub tablet nie działa odzyskiwanie danych wymaga sczytania zawartości pamięci bezpośrednio z układu scalonego wlutowanego w płytę urządzenia. Na obecną chwilę istnie możliwość odzyskania danych z urządzeń nieszyfrowanych sprzętowo opartych o Android. Trwają prace na odzyskiwaniem danych z szyfrowanych pamięci oraz Apple Iphone OSx.

Jaki dysk kupić aby nie utracić danych w przyszłości?

Zalecamy zakup co najmniej dwóch. Jeśli nie będą Państwo robić kopii zapasowych czyli trzymać danych minimum w dwóch miejscach prędzej czy później skorzystają Państwo z naszych usług.

Jak szybko moje dane zostaną odzyskane?

Średni czas odzyskiwania danych to około 5 dni. Niektóre zlecenia trwają jednak nawet po kilka tygodni czy miesięcy. Pracujemy do uzyskania efektu. Posiadamy kilka stanowisk i każdym zleceniem zajmujemy się na bieżąco.

Jak dostarczyć dysk do odzyskiwania?

Dysk najlepiej dostarczyć do naszego biura lub wysłać do nas pocztą bądź kurierem. Przy wysyłaniu należy pamiętać o dobrym opakowaniu i wypełnieniu. Wysyłanie dysku w kopercie nawet bąbelkowej nie jest dobrym pomysłem.

Czy odzyskują Państwo dane tylko z Warszawy?

Nasze biuro mieści się w Warszawie ale dysk mogą państwo do nas wysłać z Krakowa, Poznania, Katowic czy z takich miast jak: Gdańsk, Tychy, Sopot, Gdynia, Białystok, Bielsko-Biała, Garwolin, Lublin, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Łomża, Pułtusk czy innego miejsca w całej Polsce.

Odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych

Odzyskiwanie zdjęć, SMS, kontaktów z urządzeń mobilnych.

Smartphone, tablet uszkodzony mechanicznie

Tablety i smartfony jako urządzenia przenośne często ulegają awariom ze względu na uszkodzenia mechaniczne. Czasami takiego urządzenia nie można naprawić ale jego pamięć zawiera cenne informacje. Nasza firma oferuje odzyskiwanie danych z wewnętrznej pamięci pod warunkiem że nie były one szyfrowane.

Smartfon, tablet uszkodzony elektrycznie

Niemal każdego dnia przez nasze ręce przewijają się urządzenia mobilne uszkodzone elektrycznie. Najłatwiejszą metodą odzyskania danych z takich urządzeń jest ich naprawa. Jeśli naprawa nie będzie możliwa i dane w wewnętrznej pamięci nie są szyfrowane istnieje możliwość ich bezpośredniego odzyskania.

Uszkodzone oprogramowanie

Smartfony i tablety posiadają wewnętrzne oprogramowanie. Awaria systemu operacyjnego może skutecznie uniemożliwić dostęp do danych. Jeśli tak się stało najważniejsze to nie robić resetu urządzenia ponieważ może to nadpisać cenne dane. W takim przypadku powinno się zastosować odzyskiwanie danych bezpośrednio z pamięci o ile dane nie były szyfrowane.

Lokalizacja

Odwiedź nas lub wyślij nam swój nośnik na bezpłatną wycenę.

Megaserwis S.C.

02-201 Warszawa, Ul. Opaczewska 43/8

tel: 609123321

Odzyskiwanie danych ze smartfona, tabletu, telefonu Warszawa

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2444.8280185917565!2d20.96060342283824!3d52.21017276603138!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471ecca85746ce63%3A0xf826ff243b5fc8c2!2sOpaczewska+43%2C+02-201+Warszawa!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1521546937644" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>